środa, 5 sierpnia 2015

Wsparcie dla Mówimy NIEboRAKOWINa pewno pamiętacie nasz udział w akcji WŁOSEM W RAKA.

Włosy, które ścięłam, zostały przeznaczone na peruki dla dzieci z chorobą nowotworową lub po zabiegach operacyjnych. Koszty wykonania peruk w całości pokrywa Stowarzyszenie. Niestety,brak środków finansowych powoduje ograniczenie ilości wykonania peruk dla dzieci, które czekają na „swoje” wymarzone włosy. Stąd też prośba o wsparcie finansowe. Stowarzyszenie współpracuje z salonami fryzjerskimi i perukarnią, która wykonuje peruki na wymiar, dopasowane dla konkretnego dziecka. Salonów chętnych do współpracy ciągle przybywa, jednak brak funduszy bardzo ogranicza działania Stowarzyszenia.Oprócz akcji „WŁOSEM W RAKA” Stowarzyszenie ma jeszcze wiele nowych pomysłów do zrealizowania, które choć na chwilę przywróciłyby uśmiech na twarzy dzieci z oddziałów onkologicznych.
Prezes Stowarzyszenia pani Ewa Ozga, z sercem na dłoni dla dzieci walczących z chorobą nowotworową, również jako mama chorego na nowotwór dziecka, który połowę ze swego zbyt krótkiego życia spędził na oddziale onkologicznym, wie jak ważna jest pomoc najmłodszym w walce o „normalność”.
Link do siepomaga, gdzie można wspomóc Stowarzyszenie. 
https://www.siepomaga.pl/f/mowimynieborakowi

Stowarzyszenie „Mówimy NIEboRAKOWI” zostało założone w sierpniu 2014 roku. Swoją działalnością obejmuje niesienie pomocy dzieciom z chorobą nowotworową i ich rodzinom, propagowanie wiedzy o chorobach nowotworowych, poszerzanie profilaktyki poprzez czynny udział w organizowaniu badań dla najmłodszych współpracując z Fundacją Ronalda McDonalda, organizowanie wraz z DKMS rejestracji potencjalnych dawców szpiku, jak również zwiększanie zainteresowania zarówno władz administracji rządowej jak i społeczeństwa problemami związanymi z chorobami wieku dziecięcego"
Prosimy o wsparcie!!!

Od 12 sierpnia w Polski Sklep Renata Singh, Salisbury Grocery w Grays , będzie stać przez miesiąc puszka, która będzie przekazana Stowarzyszeniu we wrześniu. Prosimy o wsparcie!! Bardzo Dziękujemy!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz