poniedziałek, 22 czerwca 2015

WŁOSEM w RAKAWŁOSEM w RAKA To szczególna akcja Stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI, która ma na celu zbiórkę włosów na peruki dla dzieci, po chemioterapii i zabiegach operacyjnych.

http://mowimynieborakowi.pl/wlosem-w-raka.html


Oddając włosy, możemy przyczynić się do uśmiechu i dobrego samopoczucia dzieci, zmagających się z chorobą nowotworową.

Jak bardzo ciężkim czasem jest choroba nowotworowa, wiemy bardzo mocno, walczymy przecież od wielu miesięcy. Utrata włosów, w trakcie leczenia chemią, dla tych najmłodszych, pięknych księżniczek, to duża trauma. Gdybym mogła, oddałabym swoje ręce i nogi, byleby Adaś był zdrowy. Nie ma dla mnie piękna, w jego bólu, stad i moje włosy, warkocz, jeśli staną się małym promykiem, by zmienić samopoczucie dzielnej wojowniczki i dać jej uśmiech, czynię to z radością. W ramach akcji WŁOSEM w RAKA, zaangażowało się mnóstwo osób, od dzieci po dorosłych, którzy przysyłają swoje włosy. Z włosów powstają piękne, naturalne peruki, dobrane na indywidualne zamówienie (wymiary głowy, kolor, fason) pod każde zgłoszone do Stowarzyszenia dzieckoZmieniając fryzurę możemy komuś pomóc! Wszyscy mamy wpływ na rzeczywistość.

Bardzo zachęcam do przyłączenia się do akcji. Proszę też o wsparcie finansowe Stowarzyszenia, gdyż dziewczynki otrzymują peruki bezpłatnie.
https://wspieram.to/projekt/4864/wosem-w-raka

Relacja z akcji 23 czerwca o godzinie 22 czasu polskiego na TVP POLONIA w programie HALO POLONIA.

Dziękuje Ewie, Beatce, Milence i Markowi :)
2 komentarze:

  1. Stowarzyszenie Mówimy NIEboRAKOWI22 czerwca 2015 22:55

    Dziękuje Madziu za Twoje wsparcie naszej akcji WŁOSEM w RAKA pomimo WALKI o zdrowie swojego synka potrafiłaś znależć siłę ,czas i oddać swoje włosy :) Dziękuje Ci z całego serca :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny gest, ogromna siła, a nowa fryzura bardzo twarzowa! moc pozytywnej energii dla wszystkich wojowników!

    OdpowiedzUsuń