niedziela, 8 maja 2016

Do poniedziałku!

 Nareszcie ciepło zawitało do UK i możemy cieszyć się zabawami na dworze, w ostatni czas przed chemią. Od niedawna nasza rodzina powiększyła się o 4 rybki Danio, które Adaś wybrał i karmi sam codziennie :)Emotikon smile Czeka nas pracowity maj i czerwiec. Od poniedziałku chemia, mamy nadzieję wyjść do domu z GOSH w nocy, ze środy na czwartek. W następny po chemii tydzień-17 maja rezonans i 23 raport rezonansu i dalsze wlewy aż do 29 maja, gdy kończymy cykl zastrzykiem z winkrystyny, w szpitalu w Basildonie. 7 czerwca testy audiologiczne a 9 czerwca, znowu przyjęcie na oddział szpitalny, tym razem endokrynologiczny Kingfisher w GOSH, na testy przesączania kłębuszkowego nerek. Po dwóch miesiącach nowej chemii...muszę przyznać, ze to istna petarda dla układu nerwowego. Zdarza się, że Adaś wpada w taki stan, że muszę go trzymać, by nie zrobił sobie krzywdy. Wciąż czekamy zareferowani do neurologa, wiemy już jednak, że atak padaczki spowodowała cyklizyna, podana przed wlewem, jest więc na naszej liście leków zabronionych. Chrząkanie wciąż obecne ale dzisiaj cieszymy się z perfekcyjnych wyników krwi i dobrej pogody. Do poniedziałku się nie martwimy!


Czeka nas pracowity maj i czerwiec. Od poniedziałku chemia...mamy nadzieję wyjść do domu z GOSH w nocy, ze środy na czwartek. W następny po chemii tydzień- 17 maja rezonans, 23 raport rezonansu i dalsze wlewy aż do 29 maja, gdy kończymy cykl zastrzykiem z winkrystyny, w szpitalu w Basildonie.
7 czerwca testy audiologiczne a 9 czerwca, znowu przyjęcie na oddział szpitalny, tym razem endokrynologiczny Kingfisher w GOSH, na testy przesączania kłębuszkowego nerek. Po dwóch miesiącach nowej chemii...muszę przyznać, ze to istna petarda dla układu nerwowego. Zdarza się, że Adaś wpada w taki stan, że muszę go trzymać, by nie zrobił sobie krzywdy.
Wciąż czekamy zareferowani do neurologa, wiemy już jednak, że atak padaczki spowodowała cyklizyna, podana przed wlewem. Jest więc na naszej liście leków zabronionych.
Chrząkanie wciąż obecne ale dzisiaj cieszymy się z perfekcyjnych wyników krwi i dobrej pogody. Do poniedziałku się nie martwimy! Spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz