wtorek, 22 grudnia 2015

Rezonans 21.12.20157 godzin w świątecznym Great Ormond. Na łóżku numer 11...dostał słonika od pań pielęgniarek na szczęście.

Chyba żaden z wcześniejszych rezonansów, nie przeszedł tak sprawnie jak dzisiaj. Oddano do użytku, kolejny nowy oddział, gdzie odbywają się rezonanse w Morgan Stanley Clinical Building w GOSH, który jest przekształcany i remontowany, co stawia go w czołówce najlepiej wyposażonych i nowoczesnych klinik dla dzieci w Europie. Rekovery Adasia po narkozie ogólnej, na nowym oddziale, odbyło sie w ogromnym komforcie. Chwała ludziom, dzięki dobroczynności których, powstają kolejne nowe oddziały...

Na wyniki rezonansu, mieliśmy czekać do 30 grudnia ale Dr Kristian Aquilina, spotkaliśmy się w drodze na oddział, poprosił o numery kom., by zadzwonić z wynikami przed czwartkiem. Marzeniem mojej mamy, było uścisnąć dłonie Aquiliny i spełniła wczoraj marzenie. Cudowne ręce neurochirurga, dały nam szansę na walkę o zdrowie. Kocham go za to, jak on kocha wszystkie dzieciaki, które do niego trafiaja. Nie ma człowieka, który nie powie o nim genialny, skromny i ...oddany.
Jutro, może w środę poznamy wyniki.
Teraz oczekiwanie, czy Święta świętowaniem będą...


 

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz