piątek, 13 marca 2015

Msza święta w intencji wyzdrowienia AdasiaMsze święte odbyły się już w listopadzie i styczniu na Jasnej Górze w Częstochowie dzięki pani Marzence, odbyły się w Kościele w Chodzieży dzięki moim rodzicom i w wielu innych kościołach w Polsce gdzie przyjaciele Adasia zamówili dla niego mszę. Również w Szwecji i Niemczech. Dzięki mamie mojej przyjaciółki Moniki, Adaś został wpisany do Księgi Mszy Świętych Wieczystych Księży Najświętszego Serca Jezusowego w Tarnowie dnia 10 stycznia.

10 marca o godzinie 17 w Sanktuarium Maryjnym odbyła się msza dla Adasia. Sanktuarium w Skrzatuszu, kościoł pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP jest mi bardzo bliski, większość mojego dzieciństwa spędziłam na wsi. Dziękuję za mszę odprawioną w intencji wyzdrowienia Adasia właśnie w tamtym miejscu...
 
15 marca 2015 o godz. 11.00 w Kościele Świętej Rodziny w Pile odbędzie się msza święta w intencji wyzdrowienia Adasia. Dziękujemy Rektorowi Polskiej Misji Katolickiej w Sztokholmie księdzu Ryszardowi Flakiewicz wujkowi Adasia . Bardzo zapraszamy na mszę.


1 komentarz:

  1. Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla brzdąca i oczywiście dużo siły dla Was

    OdpowiedzUsuń