wtorek, 3 lutego 2015

Fanty na Adasiowe Aukcje

Buty od Roberta Lewandowskiego dla Adaśka !

Otrzymalismy koszulkę Vice Mistrzyń Polski w siatkówce - drużyny Impel Wrocław wraz z autografami, na Adasiowe aukcje. Dziękujemy!!

Koszulka z podpisami Koszykarzy Polskiego Cukru Toruń Dziękujemy!!
Luxtorpeda wspiera Adasia, dziekujemy!!!

http://allegro.pl/dzieciecy-zestaw-perkusyjny-firstact-od-luxtorpedy-i5080081990.html

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej i dyrektor Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej Przemysław Pasternak, przekazuje nam partyturę jednego utworu oraz batutę którą dyryguję w Polskiej Orkiestrze Muzyki Filmowej na nasze Adasiowe aukcje. Dziękujemy!!


Płyta z kolędami „Wielkie Nieba” wydana przez Kapłanów Polskiej Misji Katolickiej w Sztokholmie, gdzie kolędy śpiewa pięknie sam rektor Polskiej Misji Katolickiej w Sztokholmie,
Dyrektor wspólnoty zakonnej, Opiekun kręgów Kościoła Domowego, Ks. Ryszard
Flakiewicz SDB, Pyty z autografem księdza i pozdrowieniami. Dziękujemy!!Mamy rowniez Bajki dla Dzieci Rymowanki Wujka Jacka- autora Jacka Daniluka z jego autografem, bardzo dziekujemy!!

 

Książkę "Niepokonani" Krzysztofa Ziemca, ktorej bohaterami są m.in.: Kuba Błaszczykowski (był świadkiem zamordowania matki przez ojca - teraz pochował ojca który wyszedł z wiezienia), Eleni ("anioł", który stracił córkę w wyniku morderstwa), Roman Kluska (biznesmen i filantrop, który został niesłusznie aresztowany), Monika Kuszyńska (była wokalistka Varius Manx), ojciec Kamili Skolimowskiej i zarazem jej trener, opiekun (Kamila zmarła w czasie zawodów), Jacek Olszewski (mąż Agaty Mróz), Radosław Pazura, Jerzy Stuhr. Wartościowa i niezwykle poruszająca. Skłaniająca do głębokich refleksji. Książkę "wszystko jest po coś" To przejmująca opowieść o wygrywaniu życia, walce o zdrowie, ale też zmaganiu się ze swoimi słabościami i poszukiwaniu sensu życia, oraz ksiązkę "Warto być dobrym". Książka przeczy powszechnemu przekonaniu, że w wokół nas mamy coraz mniej osób skłonnych do poświęceń. Krzysztofowi Ziemcowi udało się zgromadzić grupę rozmówców, którzy konsekwentnie udowadniają, że dobro staje się wielką siłą, zmieniającą każdego człowieka.Książki wraz z autografem autora specjalnie na aukcje Adasiowe. Dziękujemy!!

Książki Tadeusza Chudeckiego, aktora filmowego i teatralnego, znanego serialu "M jak miłośc", czy filmu "Miasto 44 ". Książki ze specjalną dedykacją . 

"Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 EURO"-To przewodnik, w którym opisy przeplatają się z wątkami wspomnieniowymi, anegdotami i praktycznymi informacjami oraz fascynującymi fotografiami. Zawiera trasy wycieczkowe po najciekawszych miejscach i aktualne adresy agencji. "Historia jednej podóży"- w której opowiada o swojej pasji, jaką jest podróżowanie i miejscach które odwiedził. Indie, Sri Lanka, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Malezja, Hongkong . Książka "Dalej w Drogę. Łatwe i Tanie Podróżowanie po Europie, czyli Wszystko, co Turysta Wiedzieć Powinien"- Która zawiera cenne wskazówki: jak przygotować się do wyjazdu, zaplanować budżet, jak kupić bilet lotniczy „za złotówkę”, jak szukać niedrogich hoteli i wynająć samochód, co i gdzie zjeść tanio i smacznie, o jakiej porze roku najlepiej pojechać. Jak nie wpaść w pułapkę „all inclusive” i nie pochorować się na wyjeździe. Te i inne porady czytelnicy znajdą w książkach Tadeusza Chudeckiego. Opisy przeplatają się tu z wątkami wspomnieniowymi, anegdotami i praktycznymi informacjami oraz pięknymi fotografiami. Książki" Aureola " To pierwsze w historii polskiej kinematografii filmy dla dzieci w formie widowisk teatralno-studyjnych o najbardziej znanych polskich świętych i błogosławionych. Serię podzielono na 3 części. W każdym odcinku występuje aktor z trzema kukiełkami.Do każdej płyty dołączona jest animacja komputerowa, pomagająca zapamiętać informacje biograficzne o świętych. Dziękujemy Zapraszamy do aukcji!!


Z królestwa pluszowych misiów, króliczków, kotków, piesków i wielu, wielu innych niezwykle uroczych przytulanek, od firmy Bukowski Design, jednym z największych producentów pluszowych maskotek w Europie, gdzie wszystkie przytulanki mają swój indywidualny charakter i charyzmę, a znaczna ich część powstała na wzór i jest dedykowana konkretnym osobom lub całym rodzinom, które zainspirowały swoją osobowością projektantkę firmy Barbarę Bukowską do stworzenia ich pluszowego wcielenia. Gdzie każda maskotka marki Bukowski Design ma swoje imię, obok opisu pluszaka, na dołączonej papierowej metce, które jest jego świadectwem urodzenia, Które nie uczulają i długo zachowyją swoją niezwykłą miękkość, ktore zostały wykonane ręcznie, z najlepszych jakościowo, syntetycznych materiałów. Mają wszyte tzw.”safty eyes” (z ang. bezpieczne oczy), których nie można wyrwać, a przytulanki z kolekcji „baby collection”, przeznaczonej dla dzieci poniżej 3 roku życia, posiadają wyhaftowane ręcznie oczy, noski i pyszczki. Niektóre z pluszaków, poza poliestrową watą, wypełnione są zabezpieczonymi w odpowiedni sposób „plastikowymi kuleczkami”. Wszystkie maskotki posiadają europejski certyfikat CE zgodnie z normą EN 71-1/2, świadczący o ich bezpieczeństwie dla zdrowia oraz środowiska naturalnego, gdzie dwa razy w roku powstaje zupełnie nowa, pluszowa kolekcja Bukowski Design. Przyleciały do nas Misie!! Bardzo dziękujemy !!!
Miś jest zapakowany hermetycznie, z haftem na łapie Bukowski i metką. 
Lada chwila dolecą, dojadą inne fanty!! Dziękujemy!!
-Świeczka zrobiona przez Hand made by Iwona https://www.facebook.com/Handmadeiwonamszczynska
-licytowane był rzeczy uszyte przez moje administratorki grupy wsparcia Monikę B. Barnert
https://www.facebook.com/HappyFrogDesign?pnref=lhc Adasiowy fartuszek oraz serduszka uszyte przez Justynę Chrościk https://www.facebook.com/justynalittlethings?pnref=lhc. Dziękujemy!!!

 

Voucher na lekcje samoobrony. Dziękujemy!!!
Video voucher na dwie godziny nauki kamerowania oraz 2 godziny nauki fotografii South or West London ważny do końca maja 2015 Zapraszamy!!! Dziekujemy Rafał Pikul!VOUCHER
Wspolny lot szybowcem, trwajacy 20-40 minut w zaleznosci od warunkow meteorologicznych.
W cenie odbior z Londynu na lotnisko.
Termin do ustalenia do 30 marca, Dziękujemy Jarosławie Szuster !!Ręcznie malowane kubki -Babskie blogowanie Dziękujemy!! https://www.facebook.com/BabskieBlogowanie?fref=ts-obraz pilskiej artystki plastyk Małgorzaty Borsukiewicz - Prezes Oddziału Pilskiego Związku Plastyków Artystów RP

-poduszka ręcznie malowana przez Magdalenę Borsukiewicz 

-Gym Factory - 25 voucherów siłownia+fitnes

-Fun Factory - 25 zaproszeń dla dzieci

-sesja studyjna (sesja dziecięca, kobieca lub rodzinna) - Agnieszka Ocieczek-Biskupska

-stylizacja paznokci - Kinga Borówko Blueberry Studio Paznokci


-strzyżenie męskie, modelowanie damskie- Salon Fryzjerski Katarzyna Parecka


farbowanie,strzyżenie,modelowanie- Salon Fryzjerski Katarzyna Kwiecień

zalożenie rzęs metodą objętościową - Marysia Pankau

zabiegi kosmetyczne- Akadmemia Zdrowia i Urody Magik

Styizacja, strzyżenie- Pracownia Artystyczna Krzysztof Wagner Poznań

Konsultacja Ajurwedyjska -

inne ciekawe: miecz z Rumunii, wino francuskie rocznik 2005,kołdra letnia welmax, serwis kawowy, przetwory domowe Joanna Moroch, lampy Philips, bizuteria,zabawki,płyty,książki, ozdoby do domu,ubrania,
DZIEKUJEMY!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz